Termín: 23.9. - 24.9.2017

Napsal :Jindra

Účastníci: Radek, Tonda, Jindra, Jirka, stř. Kuba, Fanda

Fotogalerie: http://odolensriders.rajce.idnes.cz/2017_09_OR_Tondova_vyjizdka/

6.letošní vyjížďka pod vedením Tondy začala u jeho baráčku, odkud jsme se po vypití kávy a ochutnání skvělého koláče od Lenky vydali na cestu cca v 18.30 směr Děčín a Jetřichovice. Protože se pomalu schylovalo k večeru, tak jsme se moc nezdržovali okreskama a do Děčína jsme jeli po D8 a následně po hlavní silnici okolo vody až do Děčína k Tescu, kde nám Tonda prozradil, že na tajném místě kam jedeme není nic a tak si nějakou tu petku a buřta musíme koupit do zásoby.

Po nákupu už jsme za úplné tmy a částečné mlhy vyrazili směr Jetřichovice do kempu "U vody". Cestou jsme se v mlze párkrát vzájemně poztrácely a zase našli. Tonda domluvil s paní majitelkou, že ač je kemp již bez provozu, tak můžeme přespat v altánku. Tak jsme ho po příjezdu ihned obsadili a jali se konzumovat nakoupené zásoby, což se protáhlo do nočních hodin. Protože jsem musel ject hlídat Olivera tak jsem vstal cca v 7 ráno, kdy ostatní ještě v klidu pochrupkávali ve spacáku. Po zbalení věcí jsem se vydal na cestu dom, která byla až do Lovosic zpestřená hustou mlhou a od Lovosic jasnou oblohou takže cesta po D8 rychle uběhla.

Po návratu jsem převzal Olivera do opatrování a běželi jsme na letiště kde probýhal den zaměstnanců Aero, ale to je již jiná písnička.