Petr  - Předseda (čestný člen)

Honda VF650C Magna   old:Suzuki LS650 Savage

Jezdící zakladatel původního OR, který v lednu 2014 přešel do řad příznivců. Obvykle se účastní čtvrtečních setkání, je příležitostným hráčem na kytaru a králem refrénů. Od roku 2008 shání nultý pražec. V současné době jezdí na Hondě VF650C Magna a účastní se hlavně kubových akcí Honda Magna Owners club.

Od května 2015 čestný člen a předseda OR.

Jitka (předsedová)


Přítelkyně, spolubydlící a baťůžek Předsedy. Milovnice koček a postrach všech zlobivých dětí (paní učitelka). Pravidelně se zůčastňuje společenských akcí a oslav.

 

Michal Ponca

BMW R1100GS

Kamarád motorkář z Odolené Vody, který provozuje zotavovnu motocyklů www.ponca.cz kde servisujeme svoje stroje v případě že si s tím neumíme poradit sami.  Hlavně se  věnuje se renovaci rozličných veteránů jak automobilů tak motocyklů.Na vyjíždky s námi většinou jezdí na BMW R1100GS na kterém doslova objel půl světa. Závodí občas na moto dragsteru a tak má na moto nápis nejrychleší fosílie v čr což je pravda.

 

Martin SV

Suzuki SV650

Kamarád pankáč,příznivec náplava do Odolené Vody,který sedlá Suzuki SV650. Na vyjíždce s námi nebyl většinou svojí motorku trápí na okruhu. Potkáváme se na pivu nebo společných akcích.Aktivní je zvláště na WhatsAppu kde komunikujeme V současné době má doma čerstvý přírůstek do rodiny.

 

Amur

Příznivec - kámoš  z Vodolky, původem z Mongolska - Ulánbátaru.Úcastní se společných akcí hlavně tedy čtvrtečních setkání v Bodláku nebo u okýnka. Nově z vlastní iniciativy přispívatel do společné kasy. A možná budoucí motorkář.

 

Janka - Jiskřička

Baťužek, který  po rozchodu s VeFéRákem zůstala  bez jezdce.  Ukázala nám chatu Hvězdu v Ústí nad Orlicí, která se stala naší tradicí. Navštěvujeme ji vždy v listopadu na tzv. "Silvestr na nečisto" a je to skvělá akce které se pravidelně účastní snad nejvíce lidí z naší party.

 

Pavel - Koroze

 

Korozi jsme objevili v červenci 2015, kdy ho přivedl Jindra jako jezdícího souseda ze vchodu. Dá se říci, že jeho starší Suzina za jízdy podléhá korozi, ale jakmile zastaví, je zase ve skvělém stavu. Koroze má velký smysl pro humor a rychle se stal naším kamarádem. Je přínosem také jako zpěvák, kytarista a vypravěč vtipů. Bohužel se v létě 2016 odstěhoval zpět na SEVER do rodných Verneřic.

 

Boban

Jediný motorkář tělem i duší, který nikdy neměl motorku. Jezdit umí, papíry má, ale zatím asi nepřišel ten pravý čas na pořízení stroje. Pravidelně s námi však chodí na pívo a nevynechá snad žádnou akci, specialista na vytváření přezdívek, je navržen jako maskot OR

 

Kuba - Alias VelkejKuba

BMW R1200GS Adventure

Člen spřáteleného pražského klubu "Terryho Banda".  Bydlí u nás ve vsi, je hrozně velkej (asi210cm) a jezdí hrozně rychle.Radek jednoho dne pronesl památnou větu "Kubo ty si tak velkej že i tvoje spermie musí být viditelná okem." V současné době jezdí na BMW R1200GS Adventure. Většina lidí si nechává tuhle motorku snížit ale Kuba si ji nechal zvýšit. Žije s partnerkou Radkou a s různými manželkami má dohromady 5 dětí.

Radka - Bašťule

Objevena v lednu 2012, kdy koupila byt od Radka. Po nastěhování  s námi začala chodit na pívo a jezdit na akce.  Chvilku bydlela u taťky v Ostravě a v březnu 2015 se jí narodil Ondra. V roce 2018 se vrátila do Vodolky a s Velkým Kubou mají další přírůstek dcerku Amálku.

 

Dan - VeFeRák

Bývalý člen v současné době hodně vzdálený příznivec, kerý se bohužel po rozchodu s Jiskřičkou odstěhoval na trvalo zpět do Čáslavi kde pracuje  na 21. základně taktického letectva u letounů JAS-39 Gripen. Jezdil na Hondě VFR (odtud ta přezdívka),V současné době v čáslavi žije s dcerou Gábinou pokladníka a člena Jindry a tím si udržuje lehký kontakt.